Tvorba www stránek

Již řadu let dodáváme webové stránky na míru zákazníkům. Pracujeme v oblasti webdesignu, tvorby WWW stránek, tvorby eshopů, programování webových aplikací a systémů, ale také práce s grafikou a tiskovinami stejně jako komplexní správy a údržby serverů. Poskytujeme webhostingové služby.

Naším cílem je dodat zákazníkovi nejvhodnější řešení pro jeho potřeby a to od úvodní specifikace až po zaškolení obsluhy a helpdesk.

Tvoříme moderní webové stránky

Vytváříme profesionální, dostupné a použitelné webové stránky. Realizujeme jednoduché WWW stránky, komplexní webové portály, e-shopy, věrnostní systémy. Klientům připravujeme individuální webové aplikace na míru. Disponujete vlastním, okamžitě použitelným a upravitelným redakčním a e-shopovým řešením.

Realizujeme online katalogy, e-shopy a webové aplikace šité "na míru"

Vytváříme katalogy i e-shopy na míru zákazníkům, provádíme migrace a zavedení dat, upravujeme a doplňujeme již existující řešení.

Hostujeme, spravujeme a staráme se o webové projekty našich zákazníků

Zakázníkovi nabízíme individuální přístup k hostování jeho stránek a nastavení individuálních podmínek webhostingu, vše po pečlivé analýze a konzultaci. Po předání projektu (www stránek, eshopů či aplikací) poskytujeme nadále zákazníkům spolehlivou a rychlou technickou, uživatelskou a konzultační podporu. U webových projektů se může jednat o správu obsahu, podporu správců, řešení změn na webhostingovém prostoru, registrace domén, SSL certifikátů, zálohovací politika, nastavení domén či e-mailů.

Pomáháme s plněním či migrací dat, zálohováním.

Komplexní služby, které můžeme zákazníkům plně zajistit: