Tvorba
e-shopů, e-commerce

Implementujeme e-shopy pro účinné internetové obchodování. E-shopy připravujeme maximálně dostupné a přívětivé pro nakupující stejně jako myslíme na komfort správců e-shopů.

Naše vlastní e-shopové řešení neustále zlepšujeme a díky tomu můžeme nabídnout konkurenceschopnou e-commerce platformu. Každému zákazníkovi e-shop pečlivě nasazujeme a upravujeme pro jeho vlastní potřeby. Klientům pomáháme s migrací dat do e-shopu nebo i s novým plněním e-shopu. Klientům poskytujeme maximální podporu.

Plánujete nový e-shop a chcete poradit?

Pošlete nám Vaše požadavky, problémy, termíny dokončení a další informace k vaší realizaci e-shopu. My shodnotíme vaše individuální požadavky, zjistíme a připravíme kalkulaci pracností, možných problematických míst a termíny možného dokončení.

Máte již e-shop a chcete jej upravit?

Pokud máte již zaběhlý e-shop, nechcete přecházet na jiná řešení, ale potřebujete doplnit nové funkcionality, pomůžeme Vám upravit stávající řešení. Tuto možnost ocení zejména majitelé "otevřených" (open-source) obchodních systémů jako OsCommerce, ZenCart, Magento, PrestaShop, OpenCart aj.

Potřebujete do existujících eshopů dopracovat napojení na nejrůznější skladové, účetní či CRM systémy? Kontaktujte nás.